Tilmeldte

Er tilmeldt Birkeholm Kostskole:

D.E.K.O.

Den eksotiske musiker: Nanna Svane – Skabende aeon
Folkemusikeren: Kirstine Overgaard – Beskyttende aeon
Hovedrolleindehaveren: Izabella P – Skabende aeon
Skuespilleren: Amalie Kliim-Due – Lys hex
Den utraditionelle kunstnersjæl: Nanna Rasmussen – Mørk hex
Jazzpoeten: Lauge Rosendahl – Ubesluttet hex

Brætspilsklubben

Feltmarskalen: Anna Faxholt – Skabende aeon
Generalen: Niklas Hahn – Lys hex
Majoren: August Berg – Mørk hex
Kaptajnen: Frej Guldberg Hansen – Stormløberne
Løjtnanten: Jesse Engelkens – Beskyttende aeon

De mørke matematikere

Glasenglen: Nathaniel Ellekjær – Ubesluttet hex
Pastelgothen: Glenn Skounsø – Stormløberne
Matematikeren: Michelle Frederiksen – Birkas Pagt
Punkeren: Cecilie Espesen – Ubesluttet hex

Den kulturelle teklub

Killer Queen: Chrystal Andersen – Beskyttende aeon
Primadonna Like Me: Rikke Dollerup – Kobberkronens flok
Poison: Emil Johanson – Destruerende aeon
As the World Falls Down: Anne-Dorthe Larsen – Destruerende aeon
Tragic thrill: Benedicte Serner – Birkas pagt

Seneca-klubben

Amundsen: Amanda Hadsund – Beskyttende aeon
Baumgartner: Tina Lindvig – Ubesluttet hex
Columbus: Mathias Gormsen Hansen – Birkas pagt
Flamel: Nicola Larsen – Mørk hex
Earhart: Rikke Munchkin – Skabende aeon

Birkeholm Chiefs

Stjernen: Martin Jacobsen – Mørk hex
Den stolte: Alfred Hemmingsen – Kobberkronens flok
Talentet: Sabrina Højgaard-Vick – Stormløberne
Maskotten: Pauline Højgaard – Kobberkronens flok
Trænerens forlængede arm: Andreas Kure – Stormløberne
Peptalkeren: Markus Nymark – Lys hex

Birkeholm elevråd

Kongen: Kirstine Kirchhoff – Lys hex
Dronningen: Martin Kallesen – Mørk hex
Tårnet: Cecilie Thure – Skabende aeon
Løberen: Kasper Hermansen – Birkas pagt
Bonden: Cecilie Nemeth – Kobberkronens flok

Mindfulness-klubben

Muladhara: Frederik Lønborg – Birkas pagt
Svadhistana: Tenna Lunau – Beskyttende aeon
Manipura: Stineke Tomikas – Mørk hex
Anahata: Mads Kirchhoff – Skabende aeon
Ajna: Tommy Schouw – Ubesluttet hex

The breakfast club

Skolens ukronede konge: Nikolaj Diamant Knudsen – Kobberkronens flok
Medløberen: Lukas Sørensen – Kobberkronens flok
Anarkisten: Mathilde Weien Jensen – Destuerende aeon
Næven: Christian Kierans – Stormløberne
Forstærkeren: Mark Nielsen – Destruerende aeon
Show off: Mai Larsen – Stormløberne